Нова українська школа

Якщо ми будемо вчити сьогодні так, 
як ми вчили вчора, 
ми вкрадемо в дітей завтра.
Джон Дьюї

Мета державних стандартів - сприяти особистісному розвитку дитини, її особистісно-психологічному й соціальному формуванню.

В основу нових стандартів покладено компетентнісний підхід. Державні освітні стандарти визначають не лише вимоги до якості підготовки учнів, а й до професійного рівня педагогічних кадрів. Стандарти обумовлюють новий статус учителя й нові вимоги до нього - він отримує статус керівника пізнавальної діяльності, що розширює його роль в освітньому процесі. 
Педагог повинен виконувати управлінські функції: 
планувати, мотивувати, організовуваи й контролювати.

Нова українська школа

2 коментарі:

  1. С 1988 года я работаю в нашей 5 школе. Вспоминаю через сколько проб, стандартов, проектов мы прошли -это и ролевые игры на уроках и минимизация учебного материала через схемы, модульные уроки. Не буду лукавить, не всё сразу нравилось и даже было такое, что против всего коллектива нас было только 4( и я в том числе)противников модульной системы. Но изучила, поняла, приняла и даже мой опыт изучался в ИДПП. Может, мы тогда молоды были и работали с азартом? Почему сейчас мы не входим ни в какие эксперименты, живём скучно. Это же от нас учителей, в первую очередь, строится имидж школы. Давайте пробовать! Молодец Татьяна Николаевна взялась за интересный проект, и как здорово у неё получилось.Молодец Валентина Дмитриевна , её стараниями мы имеем прекрасный ,современный кабинет. Предлагаю попробоваться коллективу нашей школы в этой проекте Хочете реформувати Ваш навчальний заклад, користуючись правом на шкільну автономію? Хочете довідатися, як створити інклюзивне й безпечне навчальне середовище у школі? Хочете, щоб Ваша школа виховувала відповідальних та активних громадян?

    Долучайтеся!

    На початку 2018 року 46 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допожуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2018/2019 н.р., а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України. Заохочуються до участі у Програмі школи з ОТГ.

    До участі у вступному тренінгу запрошуються команди від шкіл у складі 4 осіб:

    1) директор школи;

    2) заступник директора чи вчитель (до участі запрошують вчителів, які мотивовані запроваджувати системні демократичні зміни у школі. Предметна спеціалізація учасників значення не має);

    3) представник батьківського комітету школи, який не працює у школі;

    4) представник місцевої влади або неурядової організації, що співпрацює зі школою.

    Для участі в конкурсі необхідно до 23:59 10 листопада 2017 року заповнити онлайн-заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCHrC8T8SVFtcJnk_L0bKeQgy-v6PPRvNNftLccfYSK0sTXg/viewform

    Результати відбору будуть повідомлені обраним кандидатам до 30 листопада 2017 року.

    Заявки приймаються українською мовою.

    Докладніша інформація про умови участі за посиланням
    А ещё предлагаю для школы такой креатив.Вот это актуализация опорных знаний!!! На одной лестнице язык( причем это и русский, и украинский), а на другой лестнице можно и формулы по физике или по химии. Каждый из наших учеников, пройдя 1000 раз по такой лестнице просто не сможет не запомнить написанного.

    ВідповістиВидалити
  2. Ознайомившись із концепцією "Нової української школи",я краще зрозуміла мету реформи, маю уявлення про її кінцевий результат, хоч і не згодна з деякими змінами у викладанні предметів. Проте, виділила для себе ті, які дадуть змогу пишатися новою українською школою.Це формування компетентностей, необхідних для самореалізації учня; партнерство між учнем, учителем і батьками; можливість учителю творчо розвиватися;орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм;автонгомність і відповідальність усіх учасників: громада - школа - учитель - учень. На мою думку, працювати і вчитись у такій школі почесно і приємно.

    ВідповістиВидалити