Сучасний кабінет


4 коментарі:

 1. Кабінет- це місце, де вчитель проводить третину свого життя.Хочеться, щоб він був зручним,уютним.щоб проведений в ньому час проходив незамітно.В моєму кабінеті є необхідні таблиці, стенди, але хочеться оновлення.Буду вдячна, якщо в школі для цього знайдуться кошти.

  ВідповістиВидалити
 2. Школа І ступеня — фундамент шкільної освіти, адже саме вчитель початкових класів закладає перші сходинки успіху, якими особистість піднімається протягом життя. Саме від того, у якій атмосфері зростає, навчається та виховується дитина залежить її успіх у майбутньому. Тому сьогодні актуальним залишається питання забезпечення навчально-виховного процесу усім необхідним для реалізації освітніх завдань.

  ВідповістиВидалити
 3. Організація навчального процесу й успішне навчання значною мірою залежить від матеріальної бази, яка визначається специфікою навчального предмета. Добре обладнаний шкільний кабінет якраз і є матеріальною базою навчально-виховного процесу.
  Кабінет початкових класів – це спеціально обладнане приміщення, яке забезпечує наукову організацію праці учнів і викладачів, що сприяє ефективності проведень занять. Це те інформаційно-предметне середовище, в якому переважно відбувається освіта і виховання.
  Сучасний кабінет початкових класів представляє собою складну педагогічну систему, складовими якої є навчальне обладнання, робочі місця для вчителя та учнів, пристрої кожного компонента – необхідна умова для раціональної організації кабінету та його ефективного використання в навчально-виховному процесі.
  Для ефективного функціонування шкільний кабінет початкових класів має бути:
  • добре обладнаним з урахуванням вимог навчального процесу;
  • простим в оформленні;
  • зручним для роботи, добре пристосованим для проведення занять;
  • бути естетично привабливим;
  • відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.

  ВідповістиВидалити
 4. На мою думку, начальний кабінет це місце, в якому створені усі передумови для успішного виконання всіх цілей навчально-виховного процесу. В ньому комфортно відчувають себе як вчителі, так і діти. Такий кабінет оснащений усім необхідним обладнаням, яке необхідно використовувати для впроваджень навчальних і виховних цілей і відповідає сучасним вимогам суспільства.

  ВідповістиВидалити